Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Klimaszewnica - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona, ul. Łąkowa

Grajewo(Klimaszewnica + 21 km)

310 000 zł2 012 m² 154,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej części miasta Grajewo, przy ul. Łąkowej, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Działka znajduje się na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Koszarówka

Koszarówka(Klimaszewnica + 18 km)

160 000 zł848 m² 188,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane Koszarówka, gm. Grajewo Oferujemy na sprzedaż dwie działki o powierzchni: 172/17, 172/18 - 848 m    m Nieruchomości położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna uzbrojona Guty Rożyńskie

Guty Rożyńskie(Klimaszewnica + 25 km)

125 000 zł909 m² 137,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Działka na sprzedaż Guty Rożyńskie Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Guty Rożyńskie, zaledwie ok. 35 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Szóstaki

Szóstaki(Klimaszewnica + 21 km)

75 000 zł18 800 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna oznaczona numerem 127 o powierzchni 1,8763 ha podłożona na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Kontakt: maciej Woronowicz   Oferta wysłana z programu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Guty Rożyńskie

Guty Rożyńskie(Klimaszewnica + 25 km)

65 000 zł9 863 m² 6,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunty rolne o powierzchni 0,9863 ha zlokalizowane są we wsi Guty Rożyńskie , w województwie warmińsko-mazurskim, w gminie Prostki. Teren corocznie uprawiany. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dawidowizna

Dawidowizna(Klimaszewnica + 19 km)

240 000 zł3 800 m² 63,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam Państwu atrakcyjną ogrodzoną działkę o powierzchni 3800m2 położoną we wsi Dawidowizna nieopodal Goniądza. Zapraszam do złożenia propozycji odnośnie ceny. Niewątpliwym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Osowiec

Osowiec(Klimaszewnica + 11 km)

95 000 zł9 930 m² 9,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w Osowcu, na Podlasiu, to interesująca propozycja dla osób szukających możliwości inwestycji w spokojnej, zielonej okolicy. Jest to działka rolna o powierzchni poniżej 1 ha, co.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Grajewo(Klimaszewnica + 21 km)

193 860 zł1 077 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, 1.077 m 2 , Grajewo, ul. Fiołkowa, 193.860 zł, sprzedaż. Na sprzedaż ładna, równa działka budowlana znajdująca się w Grajewie przy ul. Fiołkowej (obok Sadowej) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Mońki

Mońki(Klimaszewnica + 22 km)

55 000 zł1 621 m² 33,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna z możliwością zabudowy zagrodowej - budynki produkcyjne usługowe i gospodarcze dla rolnictwa. Klasoużytki ; Ps-IV-0,0190 Ps-V-0,1431 Dojazd droga asfaltowa. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Osowiec

Osowiec(Klimaszewnica + 11 km)

399 000 zł36 456 m² 10,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna na sprzedaż Osowiec (gmina Goniądz) Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Osowiec, gmina Goniądz. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 3,6456 ha - Numer działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Klimaszewnica

Klimaszewnica,podlaskie

130 000 zł2 554 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 2554m Klimaszewnica Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2554m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Klimaszewnica (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Klimaszewnica

Klimaszewnica,podlaskie

28 000 zł1 900 m² 14,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę położoną w okolicy rozlewiska Biebrzy, we wsi Klimaszewnica (gmina Radziłów), przy drodze wojewódzkiej prowadzącej do Grajewa. Powierzchnia: 1900 m2, przybliżone wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Klimaszewnica

Klimaszewnica,podlaskie

100 000 zł60 000 m² 1,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

sprzedam działke 6ha przy trasie Grajewo -łomża działka w jednym kawałku cena do negocjacji, woj podlaskie

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij